Technolog pro mezinárodní společnost - Liberec

Liberecký kraj

Popis pozice

Svoláváme všechny nadšence do technologií, kteří hledají novou pracovní výzvu!

Současný tým technologů drží jednu volnou židli budoucímu kolegovi či kolegyni a vypadá to, že dlouho nezůstane volná, takže pokud máte předchozí praxi z této pozice a domluvíte se anglicky, přihlašte se přes odpovědní formulář!
Budete specifikovat a sestavovat technické specifikace na stroje, přípravky a zařízení. Dále budete určovat optimální výrobní stroje, zařízení, přípravky a nástroje a spolupracovat na tvorbě PFMEA a layoutu pracoviště.

Také se budete podílet na činnostech spojených s neustálým zlepšováním technologických procesů a přípravků, provádět zaškolování operátorů a seřizovačů při předávání technologií.

Profil kandidáta

Potřebujeme, abyste měl/a min. středoškolské vzdělání technického typu, zkušenost z obdobné pozice min. 3 roky v automotive společnosti a zároveň se bez problému domluvil/a anglicky. Nic víc, nic míň.

Nabízíme

Na oplátku nabízíme zajímavé finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností a představ, týden dovolené navíc, příspěvek na PP, volnočasové poukázky, závodní stravování, příspěvek na PP, firemní akce a pružnou pracovní dobu.

Benefity  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na Multisport kartuNABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Horčičková
ID: 4539466  Datum zveřejnění: 16.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc