Technolog pro mezinárodní společnost - Liberec

Liberecký kraj

Popis pozice

Svoláváme všechny nadšence do technologií, kteří hledají novou pracovní výzvu!

Současný tým technologů drží jednu volnou židli budoucímu kolegovi či kolegyni a vypadá to, že dlouho nezůstane volná, takže pokud máte předchozí praxi z této pozice a domluvíte se anglicky, přihlašte se přes odpovědní formulář!
Budete specifikovat a sestavovat technické specifikace na stroje, přípravky a zařízení. Dále budete určovat optimální výrobní stroje, zařízení, přípravky a nástroje a spolupracovat na tvorbě PFMEA a layoutu pracoviště.

Také se budete podílet na činnostech spojených s neustálým zlepšováním technologických procesů a přípravků, provádět zaškolování operátorů a seřizovačů při předávání technologií.

Profil kandidáta

Potřebujeme, abyste měl/a min. středoškolské vzdělání technického typu, zkušenost z obdobné pozice min. 3 roky v automotive společnosti a zároveň se bez problému domluvil/a anglicky. Nic víc, nic míň.

Nabízíme

Na oplátku nabízíme zajímavé finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností a představ, týden dovolené navíc, příspěvek na PP, volnočasové poukázky, závodní stravování, příspěvek na PP, firemní akce a pružnou pracovní dobu.

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na Multisport kartu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková