Svářeč - 2 směny, mimo automotive

Liberecký kraj

Popis pozice

Hledáme zkušeného svářeče, kterému nevadí práce na 2 směny.

Nástupní mzda dle zkušeností, stravenky a příjemný kolektiv.

Nutností je svařovací průkaz nebo kurz EN 287-1.

Zajímá Vás více? Všechny důležité informace naleznete v tomto inzerátu.
  • svařování plechů a profilů

  • sestavování, bodování a sváření dílů

  • příprava a manipulace s materiálem

Profil kandidáta

  • SOU - výuční list, (obor zámečník výhodou)

  • alespoň 2 roky praxe na pozici svářeč

  • dobrá orientace ve výkresové dokumentaci

  • svářečský kurz EN 287-1

Nabízíme

  • nástupní mzdu od 27000 Kč

  • práci na 2 směny (ranní, odpolední)

  • 5 týdnů dovolené

  • 13. a 14. mzda

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti

  • nástup ihned (přes agenturu)

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Kateřina Gold
+420 602 692 089
ID: 4539491  Datum zveřejnění: 16.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.