Regulatory Affairs Assistant

Praha

Popis pozice

Hledáme nového kolegu / kolegyni do týmu na pozici asistenta pro regulační záležitosti. Budete mít možnost pracovat pro mezinárodní americkou firmu v oblasti farmacie. Na pozici Regulatory affairs assisstant budete vypomáhat při získávání vládních povolení pro léky, zdravotnické prostředky, veterinární přípravky, kosmetiku a potraviny.

Role je vhodná i pro absolventy medicínských, biochemických, chemických a příbuzných oborů

  • Vedení dokumentace o produktech a jejich distribuci

  • Práce s daty v dokumentovém interním programu

  • Příprava dokumentů a podkladů pro jednání a meetingy

  • Další práce administrativního typu

  • Komunikace v rámci a vně firmy

  • Koordinace a příprava požadované dokumentace

  • Spolupráce s dalšími týmy v rámci společnosti

Profil kandidáta

  • Vystudovaná vysoká nebo střední škola v oblasti medicíny, chemie, biochemie nebo příbuzného oboru

  • Předcházející zkušenost v administrativě nebo na obdobné pozici je výhodou

  • Samostatnost, komunikativnost a spolehlivost

  • Angličtina - (B1 / B2) potřeba pro orientaci v interních systémech

  • Český nebo slovenský jazyk - úroveň rodilého mluvčího

  • Základní uživatelská znalost Microsoft Office

Nabízíme

  • Široká nabídka benefitů: stravenky, cafeterie, penzijní pojištění, příspěvek na dopravu, jazykové kurzy a příspěvek na sport

  • Sick days a 25 dní volna

  • Multisport karta

  • Možnost začít pracovat okamžitě

  • Flexibilní pracovní doba a možnost home officu

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na dopravu

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Nadstandardní lékařská péče

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4539502  Datum zveřejnění: 16.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.