Operations Manager - týmový hráč pro moderní společnost

Středočeský kraj

Popis pozice

Jedinečná pracovní nabídka. Moderní non-automotive výrobní firma nyní hledá operations managera, který je proaktivní, má skvělé organizační schopnosti, umí vést a motivovat větší tým, na který dokáže delegovat povinnosti.

Hledáme někoho, kdo do své práce dává vášeň, hledá nové řešení a možnosti a koho nebaví papírování – jedeme totiž všechno digitální cestou.

  • Zodpovědnost za denní agendu

  • Implementace procesů, inovace postupů

  • Zajištění každodenních povinností s velkým důrazem na efektivitu, bezpečnost a kvalitu

  • Organizace a podpora týmů – cca 50 podřízených, budování skvělých vztahů v týmu, motivace a podpora

  • Řešení nestandardních situací

  • Správa rozpočtu, kontrola KPI, vedení pohovorů s novými členy týmu, hodnocení výkonu

  • Administrace, školení a rozvoj týmu

Profil kandidáta

  • Minimálně 5 let zkušeností z vedoucí pozice ve výrobní společnosti

  • Zkušenosti s vedením týmu, plánováním, implementací nových procesů

  • Každodenní používání anglického jazyka

  • ERP systém – znáte? Bude potřeba

  • Samostatnost, tah na branku, pozitivní myšlení a chuť do práce

Nabízíme

  • práci v moderní společnosti

  • prostor pro iniciativu a implementaci vašich nápadů, seberealizace

  • 25 dnů dovolené

  • multisportka - protože fyzička je důležitá

  • bonusy ke mzdě

  • firemní akce - jde tu o tým, takže utužování vztahů je důležité

  • příspěvek na penzijko

  • každý den čerstvé ovoce ke snídani a svačině s výbornou kávou nebo čajem pro lepší den a start

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na Multisport kartu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Maredová Kočárková
+420604226079
ID: 4539503  Datum zveřejnění: 16.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 80 000 Kč/měsíc