Šéfredaktor/ka redakce zdravotnické literatury

Praha

Popis pozice

Hledáme profesionály z oblasti medicíny či farmacie s praxí i VŠ medicínským vzděláním, kteří si dokážou představit své působení v oblasti publikační činnosti, v odborném nakladatelství. Náš klient netrvá na zkušenostech s redakční prací (samozřejmě jsou ale vítány), postačuje praxe a vzdělání v oblasti medicíny, případně farmacie, či managementu zdravotnických zařízení.

Zpočátku budete působit ve spolupráci se stávajícím šéfredaktorem, plné převzetí funkce šéfredaktora nastane po úspěšném zaškolení a zapracování v redakční činnosti v časovém horizontu do cca jednoho roku.
Na pozici šéfredaktora (Editor in Chief) se budete starat o obchodní, marketingový i organizační rozvoj redakce zdravotnické literatury a elektronických informačních zdrojů pro lékaře i sestry.

Budete mít zodpovědnost za ekonomické výsledky redakce, jejíž práci budete řídit. Budete vytvářet ediční plán tištěné i elektronické produkce, podílet se na vytváření nových online produktů nakladatelství, vybírat vhodné tuzemské autory, témata, knihy k překladu, sjednávat licenční smlouvy, spolupracovat s externími dodavateli a podílet se na propagaci vydávaných titulů. Budete jednat s managementem vysokých škol, s vedením odborných společností a dalšími špičkovými osobnostmi vědy a školství v oblasti humánní i veterinární medicíny a farmacie.

Profil kandidáta

Hledáme člověka který

  • má zájem o nakladatelskou a redaktorskou činnost a různorodou tvůrčí práci,

  • je ideálně absolventem lékařské fakulty, případně příbuzného oboru

  • zná odborné prostředí na fakultách i v medicínské praxi a má zde kontakty

  • má dobrou znalost angličtiny, popřípadě dalšího světového jazyka,

  • dokáže uvažovat ekonomicky a analyticky,

  • dokáže jednat s druhými lidmi a pracovat v týmu, je komunikačně zdatný, má dobré organizační dovednosti, je spolehlivý, vstřícný a pracovitý.

  • má zkušenosti s vedením lidí, nebo potenciál k řízení týmu

  • je aktivní řidič

Nabízíme

  • zajímavou práci v prestižním, dynamicky se rozvíjejícím nakladatelství,

  • možnost spolupráce s odbornými pracovišti a předními odborníky z různých lékařských oborů,

  • samostatnou, různorodou a tvůrčí manažerskou práci v dobrém kolektivu a příjemném pracovním prostředí plném knih,

  • odpovídající finanční ohodnocení a řadu firemních benefitů.

Benefity

  • Služební automobil

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jan Šindelář
+420 739 348 798
ID: 4539504  Datum zveřejnění: 16.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.