Skladník VZV se svozovým autobusem!

Praha, Česko

Popis pozice

Hledáte stabilní zaměstnání na dlouhodobou spolupráci?

Máte zkušenosti na VZV a vyhovuje Vám dvousměnný režim směn?

Pokud ano, neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Pro našeho klienta zabývající se expedicí hledáme vhodné skladníky s VZV.
  • naskladňování a vyskladňování zboží

  • obsluha VZV

  • drobná administrativa s tím spojená

  • práce ve dvousměnném provozu (ranní 6-14 hod, odpolední 14-22 hod)

Profil kandidáta

  • zkušenosti na podobné pozici

  • obsluha retraku

  • výhodou je platný průkaz na VZV

  • zodpovědnost a ochota učit se novým věcem

Nabízíme

  • spolupráce na hlavní pracovní poměr

  • mzda: 30 000,- Kč / měsíc + navýšení mzdy po zkušební době

  • měsíční bonusy až 3 000,- Kč

  • 4 týdny dovolené

  • stravenky v hodnotě 100,- Kč / směna

  • lokalita: Jažlovice (svozový autobus z Opatova)

Benefity

  • Stravenky

  • Zajištěná doprava

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sabina Šváchová