Letní přivýdělek na pasivní lince call centra

Praha

Popis pozice

Nemáš žádné plány na léto a chceš nasbírat zajímavé zkušenosti?

Baví tě telefonovat a rád/-a pomáháš lidem v nouzi?

Pojď se přidat k nám a nebudeš litovat! Zašli životopis a my se již o vše postaráme.

Pro našeho klienta - jednu z největších pojišťoven na českém trhu hledáme šikovné kandidáty na pasivní linku pro pomoc klientů v nesnázích.

  • telefonická asistence klientů se zdravotními problémy (žádné aktivní volání, žádný prodej)

  • zajištění všech potřebných záležitostí okolo (zajistit lékaře, vyhledat nejbližší zdravotnické zařízení, atd.)

  • na všechno máš připravený scénář a důkladné proškolení

Profil kandidáta

  • psychická stabilita a vyrovnanost

  • český či slovenský jazyk na komunikativní úrovni

  • ochota pracovat ve směnném režimu

  • komunikativní angličtina

Nabízíme

  • spolupráce na hlavní pracovní poměr od 1.5.2023 do 30.9.2023

  • mzda: 29 000 Kč / měsíc

  • kvartální bonusy

  • 25 dní dovolené + 3 sick days

  • stravenkový paušál 100 Kč / den

  • příspěvek do Cafeterie (750 Kč / měsíc)

  • jazykové kurzy

  • lokalita: Praha 7 - Holešovice

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Flexibilní pracovní doba

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sabina Šváchová
ID: 4539936  Datum zveřejnění: 16.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 29 000 Kč/měsíc