Operátor elektromontáže - Tester (volné víkendy)

Pardubický kraj

Popis pozice

Máte vyhlášku 50 §5 a zkušenosti v oboru elektro? Máme pro Vás zajímavou práci pouze na 1 směnu ranní a to od 7:00 - 16:00 hodin.

  • Budete provádět automatické testy dle instrukcí

  • Jedná se o montáž drobné elektroniky

  • v souladu s pracovní smlouvou vykonáváte i další činnosti dle pokynů nadřízeného zaměstnance

Profil kandidáta

  • vyhláška 50/1978 Sb., § 5 a výše

  • praxe v oboru elektro vítaná

  • orientace v technické dokumentaci - 2D výkres/schéma

  • schopnost bezchybně následovat pracovní instrukce

  • spolelivost, pečlivost a zručnost

Nabízíme

  • jednosměnný provoz (ranní od 7:00 - 16:00 hodin, Po-Pa)

  • volné víkendy

  • práce na HPP s možností přestupu pod kmen

  • stravenkový paušál

  • 5 týdnů dovolené

  • po zaučení klouzavá pracovní doba

  • nástup možný od 1.4.2023

Benefity

  • Stravenky

  • Dovolená navíc

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Zuzana Renčová
+420703865273
ID: 4539939  Datum zveřejnění: 16.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 27 000 Kč/měsíc