Svářeč - robotizované pracoviště

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hledáme kandidáta na pozici svářeče, jedná se o obsluhu robotizovaného pracoviště. Pokud právě zvažujete změnu a máte na obdobné pozici zkušenost, pojďte to zkusit právě s námi! :)

  • Broušení a příprava svarových ploch pro následné sestavení dle dokumentace

  • Stehování dle předpisů a technologického postupu

  • Nastavení svařovacích poloh a svařovaných hran pomoci přednastavených funkcí

  • Programování

  • Vizuální kontrola svarových spojů dle hodnotící normy – na základě výsledku případná úprava parametrů pro svařování

  • Výměna/zakládání dílců do přípravku v pracovišti

  • 2-směnný provoz

Profil kandidáta

  • Min. SŠ vzdělání technického směru

  • Znalost čtení výkresové dokumentace

  • Svářečské oprávnění EN 9606-1 135 P BW FM3 S s12,0 PF ss nb

  • Zkušenost s robotickým pracovištěm

  • Jeřábnický a vazačský průkaz výhodou

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc

  • Dotované závodní stravování

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Program Benefit plus

  • Motivační odměňování

  • Firemní akce pro zaměstnance i jejich rodinné příslušníky

  • Vánoční dárky

  • Zázemí stabilní a seriózní společnosti

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lenka Hermannová
ID: 4539940  Datum zveřejnění: 16.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.