Senior účetní pro účtování závazků (až 60 tisíc)

Zlínský kraj

Popis pozice

Náš účetní tým potřebuje doplnit o kolegu či kolegyni na účtování závazků. Hledáme někoho, kdo má zkušenosti, vyzná se v účetních standardech a současně se alespoň základně domluví anglicky. Na oplátku nabízíme přijemný kolektiv, kde panuje dobrá atmosféra, velmi dobrou mzdu a řadu benefitů. Pošlete nám životopis.

  • Účtování závazků

  • Komunikace a spolupráce s auditory, úřady, klienty

  • Spolupráce napříč týmem

Profil kandidáta

  • Praxe na samostatné účetní pozici

  • Znalost účetních standardů

  • Mírně komunikativní angličtina (alespoň B1)

Nabízíme

  • Mzdu až 60 tisíc

  • Roční bonus

  • 5 týdnů dovolené + 3 sick day

  • Flexibilní pracovní dobu

  • Možnost částečného home office

  • Závodní jídelnu a stravenky

  • Příspěvek na penzijní pojištění

  • Příspěvek na dopravu

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Relokační bonus

  • Příspěvek na ubytování

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Žůrková
+420 733 626 275