Přejímací technik - Liberec - 2 směny

Liberecký kraj

Popis pozice

Pro našeho významného klienta, firmu Trumpf Liberec, s.r.o. hledáme vhodné pracovníky na pozici přejímací technik.

Jedná se o práci ve dvousměnném provozu.

Zajímá Vás více informací?

Pozice je obsazovaná přes agenturu.

  • odpovědnost za uvedení produktu TRUSTORE do provozu

  • odpovědnost za odzkoušení produktu (software, hardware, mechanika..)

  • řešení případných oprav závad

  • montážní práce dle výkresové dokumentace

Profil kandidáta

  • SOU nebo SŠ (v oblasti elektro)

  • vyhláška 50/1978 Sb. - paragraf 6

  • ŘP sk. B

  • znalost AJ nebo NJ VÝHODOU

  • orientace ve výkresové dokumentaci NUTNOSTÍ

Nabízíme

  • stabilní zaměstnání u férové firmy

  • nástupní mzdu dle zkušeností

  • 13. plat

  • stravenky ve výši 120 Kč/ směna

  • rychlý přestup do kmene společnosti

  • 5 týdnů dovolené

  • pravidelní školení a vzdělávání

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Kateřina Gold
+420 602 692 089
ID: 4540097  Datum zveřejnění: 16.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.