Montér - 2 směny

Liberecký kraj

Popis pozice

  • dodržování výkresové dokumentace a montážních postupů,

  • příprava a manipulace s materiálem,

  • měření, kontrola a odhlašování provedené práce,

  • běžná údržba zařízení

Profil kandidáta

  • SOU / středoškolské vzdělání, obor strojírenství výhodou,

  • praxe na obdobné pozici VÝHODOU,

  • orientace ve výkresové dokumentaci VÝHODOU,

  • jeřábnický, vazačský průkaz, průkaz řidiče ručně vedených vozíků VÝHODOU,

  • manuální zručnost, pečlivost

Nabízíme

  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti,

  • 13. a 14. plat,

  • 5 týdnů dovolené,

  • závodní stravování s příspěvkem,

  • příspěvek na penzijní připojištění,

  • pravidelné vzdělávání,

  • mzdu dle předchozích zkušeností

  • rychlý přestup do kmene firmy

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Kateřina Gold
+420 602 692 089
ID: 4540099  Datum zveřejnění: 16.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.