Servisní technik - stavební technika

Královéhradecký kraj

Popis pozice

Máš zkušenosti s opravou větší techniky typu stavebních či zemědělských strojů? Baví tě samostatná práce s výjezdy k zákazníkům? Máš šikovné ruce a snažíš se vždy najít řešení?

Pro významného dodavatele stavebních strojů hledáme šikulu do týmu servisních techniků a pokud si myslíš, že splňuješ požadavky, budeme rádi, pokud nám zašleš životopis!

Náplň práce:

  • výjezdy k zákazníkům v rámci vých. Čech

  • provádění servisnu, diagnostiky a oprav stavební techniky a stavebních strojů dle návodu

  • určování závad na strojích a návrh řešení

  • objednávky potřebných náhradních dílů

  • komunikace se zákazníky

Profil kandidáta

  • SOU/SŠ vzdělání (mechanik, automechanik, opravář atd.)

  • praxe na obdobné pozici

  • řidičský průkaz "B"

  • manuální zručnost, technická šikovnost

  • bezůhonnost a spolehlivost

Nabízíme

  • stabilní práci s finančním růstem

  • 5 týdnů dovolené

  • příspěvek na stravné

  • důkladné zaškolení

  • fajn kolektiv

  • nástup dle dohody

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová