Specialista zákaznické kvality - skvělé benefity!

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Do mezinárodní, automotive společnosti hledáme kandiáta na pozici koordinátora zákaznické kvality. Pokud máte se zákaznickou kvalitou zkušenosti, neváhejte nám o sobě dát vědět!

  • Koordinace týmu zákaznické kvality směrem k zákazníkům a směrem ke globální kvalitě v Itálii

  • Řešení zákaznických reklamací, používání 8D reportu (+ další metody pro řízení neshod)

  • Příprava PPAP dokumentace pro nové produkty

  • Každodenní komunikace s dalšími členy týmu kvality a globálního týmu

  • Příprava zákaznických auditů a účast na těchto auditech

  • V přípravné fázi účast na tvorbě FMEA (preventivní odstranění možných vad)

  • Uvolňování výrobků k expedici zákazníkům (na základě výsledků testů)

  • Vydávání certifikátů pro výrobky

Profil kandidáta

  • Velmi dobré koordinační, komunikační a organizační dovednosti

  • Schopnost vyjednávat/řešit neshody a reklamace přímo se zákazníkem

  • Komunikativní AJ na velmi dobré úrovni

  • Odolnost vůči stresu, schopnost určit si priority při současném řešení více úkolů

  • Výborná dovednost práce v MS Office, především v MS Excel, Powerpoint

  • Orientace v ISO normách výhodou a znalost IS SAP výhodou

  • Základní znalost čtení technické dokumentace výhodou

  • Praxe na obdobné pozici ve výrobním závodě nebo automotive výhodou

Nabízíme

  • Motivující finanční ohodnocení

  • Pravidelná valorizace mezd 1x ročně

  • Roční bonus

  • 13. plat

  • Pružná pracovní doba

  • 5 týdnů dovolené za kalendářní rok

  • Obědy jen za 46 Kč za hlavní jídlo a polévku nebo salát

  • Kompenzace nákladů na cestu do zaměstnání i pro ostravské zaměstnance

  • Příspěvek na penzijní připojištění 10.800 Kč / rok

  • Příspěvek na aktivity vašich dětí (tábor, škola v přírodě, apod.)

  • Odměny při významných příležitostech (životní jubilea, svatba, narození dítěte)

  • Nákup brzdových destiček za výrobní náklady

  • Odměny za dárcovství krve či plazmy

  • Zvýhodněné telefonní tarify pro celou rodinu

  • Slevy na vozy Škoda

  • Firemní akce (Family Day, Fotbalový turnaj, Dětský den, Vánoční večírek, Mikuláš, soutěže pro zaměstnance a děti zaměstnanců)

  • Zdravotní programy (očkování proti chřipce, vitamínové balíčky, dny zdraví)

  • Závodní lékař 4x týdně k dispozici

  • Vlastní kuřárna, nápojové automaty, stojany s pitnou vodou, relaxační koutek

  • Prostor pro rozvoj a vzdělávání (jazykové kurzy, školení dle navrženého vzdělávacího plánu)

  • Čerstvá káva po celý den

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • 13. plat

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek na životní pojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lenka Hermannová
ID: 4540251  Datum zveřejnění: 17.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.