Kontrolor dat pro autonomní vývoj vozů

Praha

Popis pozice

Přidej se do týmu validátorů světového lídra v automotive. Nic Ti název pozice neříká? Nevadí, čti dále a nech se přesvědčit, že je to pozice jako stvořená právě pro Tebe.
Validátor pracuje ve vývojovém centru, kde se testují parkovací senzory a asistenční systémy do automobilů. Má na starost provádění kontroly, drobné opravy, reportování výsledků a budeš součástí vývoje autonomních vozů. Pracovní náplň je velmi zajímavá a sám/sama brzy zjistíš, že výsledky Tvé práce mají smysl a zajistí bezpečnost jak v silničním provozu, tak i řidičům.

Profil kandidáta

Od kandidátů požadujeme dokončené středoškolské vzdělání.

Angličtinu na pokročilé úrovni (v psané i mluvené formě).

Zájem o oblast autonomních vozů.

Znalost silničního provozu.

Počítačovou gramotnost a pokročilou znalost Microsoft Office.

Ochotu jezdit na zahraniční služební cesty.

Zodpovědnost a flexibilita.

Nabízíme

Odpovídající platové ohodnocení 36 700 Kč / měsíc

Plně hrazené stravenky zaměstnavatelem v hodnotě 100,- Kč

Půlroční bonusy až 35 000 Kč

Multisport kartu za zvýhodněnou cenu

30 dní placené dovolené

Posilovna a lekce jógy v prostorách společnosti, kam můžeš zajít

Pracovat budeš v přátelském a dynamickém týmu (v lokalitě Depo Hostivař) a hlavně za sebou uvidíš práci, díky které nebudeš bohaté zkušenosti a posune Tě dál v profesní kariéře.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sabina Šváchová
ID: 4540253  Datum zveřejnění: 17.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 36 700 Kč/měsíc