Hledáme zkušeného operátora

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Společnost zabývající se výrobou přípravků na pomoc pacientům s rakovinou hledá do svého týmu šikovného operátora/seřizovače.

  • Obsluhování výrobní linky

  • Dodržování pravidel ohledně hygieny na pracovišti

  • Seřizování a kontrola přístrojů na výrobním úseku

Profil kandidáta

  • SOU nebo SŠ vzdělání

  • Pečlivost, manuální zručnost, zodpovědnost

  • Uvítáme předchozí zkušenosti z výrobního prostředí či údržbou stroje

  • Časově flexibilní (třísměnný provoz střídající se po týdnu)

Nabízíme

  • Mzdu až 34 000,-

  • Smlouvu na HPP

  • 5 týdnů dovolené

  • 5 sick days

  • Stravenkový paušál

  • Měsíční bonusy a příplatky

  • Příspěvek na stravování

  • Příspěvek na penzijní pojištění

  • a další bonusy k výplatě

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková