Kalkulant/projektový vedoucí (kovovýroba)

Plzeňský kraj

Popis pozice

Pro firmu specializující se na kovovýrobu hledáme vedoucího projektů/kalkulanta.

Máte zkušenosti z pozice kalkulanta výroby?
Chtěl/a byste být součástí stabilní společnosti?
Chtěl/a byste mít kontrolu nad veškerými vnitropodnikovými projekty v rámci firmy?

Pokud ano, neváhejte nám zaslat váš životopis.

  • Cenové kalkulace výrobků

  • Zajištění vnitropodnikových projektů (rozšiřování výroby, přístavby, komunikace s projektanty a dalšími orgány potřebnými pro plánované přestavby)

  • Komunikace s kolegy ze zahraničí (denní telefonická nebo písemná komunikace v německém jazyce)

Profil kandidáta

  • Německý jazyk na středně pokročilé úrovni (denní komunikace)

  • Zkušenosti s cenovou kalkulací z výrobní společnosti

  • Orientace ve výkresové dokumentaci

  • Uživatelská znalost MS Office, SAP výhodou

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na dopravu

  • Stravenkový paušál

  • Vánoční prémie

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Vlachová