Operátor/ka elektromontáže - pouze ranní směna

Pardubický kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti ve výrobě jako montážník, umíte číst v technických výkresech a hledáte práci pouze na 1 směnu a to ranní? Víkendy volné?

Pak je tato nabídka právě pro Vás.

  • výroba kabeláže

  • drobná montáž

  • přípravné práce

  • podpora logistického toku

  • základní práce na PC

Profil kandidáta

  • praxe s drobnou mechanickou montáží elektroniky (šroubování, výroba kabeláže)

  • PC znalost: základní

  • základní orientace v technické dokumentaci

  • ideálně praxe ve výrobě

  • spolehlivost, pečlivost a zručnost

Nabízíme

  • jednosměnný provoz (ranní od 7:00 - 16:00 hodin, Po-Pa)

  • volné víkendy

  • práce na HPP s možností přestupu pod kmen

  • stravenkový paušál

  • 5 týdnů dovolené

  • po zaučení klouzavá pracovní doba

  • nástup možný od 1.4.2023

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Zuzana Renčová
+420703865273