Specialista kvality s náborovým příspěvkem 20 000 Kč

Středočeský kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti z výrobního podniku s kontrolou výrobního či logistického procesu a umíte číst v technické dokumentaci?

Bydlíte v okolí Berouna / Žebráku a německý jazyk Vám není cizí?

Pokud ano, tak hledáme právě Vás!

Pro našeho významného klienta z výrobního sklářského průmyslu hledáme šikovného Specialistu kvality.

  • Provádí pravidelné/namátkové kontroly výrobního/logistického procesu, včetně kontroly záznamu a evidenci těchto kontrol

  • Spolupracuje na interních/externích procesních auditech

  • Připravuje SPC vyhodnocení pro potřeby oddělení oddělení kvality a výroby

  • Spolupráce na definici a souladu se systémem řízení kvality ISO 9001

  • Má pravomoc zastavit výrobu v případě výroby mimo zákaznickou specifikaci

  • Provádí školení zaměstnanců pro oblast kvality výroby a dodržování nastavených standardů

Profil kandidáta

  • Středoškolské vzdělání technického směru, znalost ISO 9001

  • Praxe v oddělení kvality minimálně 2 rok,

  • Znalost nástrojů kvality a dokumentace,

  • Uživatelská znalost práce s PC (MS Office, PPS, Babtec)

  • Německý jazyk – B2, Anglický jazyk výhodou

  • Schopnost čtení výkresové dokumentace

Nabízíme

  • Spolupráce na hlavní pracovní poměr v kmenovém stavu společnosti

  • Nabízíme zajímavé platové ohodnocení odpovídají Vašim zkušenostem

  • Náborový příspěvek 20 000 Kč

  • Dotované stravování ve firemní jídelně

  • 5 týdnů dovolené, od 4 let práce ve firmě navyšování dnů dovolené. Až do 30 dnů.

  • Bonus za doporučení

  • Odměny za pracovní výročí

  • Lokalita: Žebrák u Berouna

Benefity

  • Stravenky

  • Dovolená navíc

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sabina Šváchová
ID: 4540563  Datum zveřejnění: 17.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.