Elektronikou od A po Z

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Pokude hledáte práci v Ostravě bez nočních směn a víkendů, je to nabídka právě pro vás. Pro našeho klienta hledáme šikovné zaměstnance na pozici servisního technika.
Na starost budete mít analýzu vadného produktů a naslednou jeho opravu. Budete zaškolení na konkretních produktech.

Profil kandidáta

  • SŠ/SOU vzdělání

  • orientace v počítačové technice (podmínkou)

  • zkušenosti s opravou NTB/PC (výhodou)

Nabízíme

  • jednosměnný provoz s volnými víkendy

  • práce probíhá v moderní klimatizované hale v Ostravě

  • měsíční výdělek až 28.000,-Kč

  • nástupní bonus 10.000,-Kč

  • možnost závodního stravování

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbara Rduch
+420 702 197 467
ID: 4540810  Datum zveřejnění: 17.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.