HR Business Partner v dynamické mezinárodní společnosti

Praha

Popis pozice

Jsme 4členný HR tým doplněný 2 posilami (studentkami) na oblast recruitmentu a personalistiky. Hledáme mezi sebe seniorního HR Business Partnera, který nám pomůže posouvat laťku a přesouvat těžiště HR business partnerství od čistě servisních služeb k poradenství. Chceme se současně rozvíjet i v jednotlivých HR oblastech (vzdělávání a rozvoj, recruitment & employer branding, Comp & Ben/hodnocení, procesy, reporting), hledáme tak nejen byznys parťáka, ale i kolegu se zkušenostmi a zájmem o rozvoj HR-ovských agend.
V roli HR Business Partnera budete mít možnost skloubit své dosavadní zkušenosti s prostředím dynamické, obchodně orientované firmy. Očekáváme drive a chuť podílet se na HR-ovských výzvách, vnímat HR v kontextech businessu, schopnost mít nadhled, hledat řešení a posouvat věci kupředu. Není třeba být odborníkem na vše, ale zkušenost z obdobné pozice se zaměřením na některou z HR oblastí je pro nás důležitá a dokážeme ji ocenit. Hledáte-li dynamičtější prostředí, přemýšlíte změnově a uvítáte-li možnost tvořit a zlepšovat interní procesy a inovovat, pak o Vás rádi uslyšíme.

Čeká vás:

  • Klíčová partnerská a konzultantská role vůči svěřeným manažerům a jejich týmům - budete v kontaktu jak s členy senior managementu, tak manažery na dalších úrovních, budete znát businessové potřeby Vašich útvarů a v souladu s nimi je podporovat ve všech HR oblastech

  • Nábor nových zaměstnanců (vhodná sourcingová strategie bude na Vás), včetně zajištění onboardingu a podílení se na adaptaci nováčka

  • Realizace organizačních změn - od rozhodnutí, přes zvážení dopadů a všech HR souvislostí po samotné provedení

  • Standardní podpora životního cyklu zaměstnance - zajištění změn a ukončení pracovních poměrů

  • Řešení rozvojových potřeb a podpora budování kompetencí ve svěřených týmech - budete důležitým partnerem manažerům v oblasti rozvoje, retence, kariérních příležitostí

  • Koncepční zastřešení některé z HR agend (preferenčně recruitment/onboarding, hodnocení a odměňování, benefity/eventy), na ostatních agendách a jejich rozvoji se budete spolu s námi podílet

  • Spolupráce na HR projektech lokálního i regionálního charakteru

  • Na měsíční bázi připrava bonusů pro zpracování

  • Vyhodnocování a prezentace průzkumů spokojenosti zaměstnanců, podpora managementu při řešení akčních plánů

  • Tvorba reportů dle potřeb a ad-hoc analýz

  • Návštěva poboček

Profil kandidáta

Koho do našeho týmu hledáme?

Týmového hráče s příjemným vystupováním, schopností nadhledu, praktika se změnovým duchem, parťáka, který je HR srdcař, dokáže a chce i při standardních HR rutinách budovat proklientské a profi HR služby. Odpovědný přístup, spolehlivost a schopnost řídit si priority jsou na této pozici důležité.

A co byste měl/a mít a umět:

  • Úspěšnou praxi na pozici HR BP či obdobné pozici minimálně 4 roky, schopnost být partnerem seniornímu managementu v HR oblastech - umět porozumět businessovým potřebám a přeložit je do HR roviny

  • Velmi dobrou znalost HR procesů - odborný přehled a praktické zkušenosti, expertnější znalost v některé z HR domén

  • Aktivní zkušenost s recruitmentem, chuť jej rozvíjet, hledat a uplatňovat vhodné náborové strategie

  • Velmi dobrou orientaci v zákoníku práce

  • Schopnost nadhledu, vnímání věcí v širších souvislostech

  • Analytické myšlení s orientací na výsledek

  • Změnový přístup a chuť hledat funkční řešení

  • Výborné komunikační, organizační a vyjednávací schopnosti

  • Aktivní znalost angličtiny (min. úroveň B2),

  • Pokročilou znalost práce s PC – balíček MS Office (zejména Word a Excel).

Nabízíme

Na co se můžete těšit?

Spolupráce u nás je na plný úvazek, doba určitá po dobu jednoho roku (při oboustranné spokojenosti dále možnost doby neurčité). Nástup je možný ihned či po domluvě.

Dále nabízíme:

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti umožňující podílet se na regionálních (zahraničních) projektech

  • Ohodnocení odpovídající pozici a zkušenostem

  • Různorodou práci, kde je rozhodně prostor pro nové nápady, přístupy a vlastní seberealizaci

  • Menší přátelský HR tým

  • Příjemné a moderní pracovní prostředí na centrále naší společnosti v centru Prahy ve Florentinu

  • Flexibilní pracovní dobu + fungování v hybridním pracovním modelu (až 2 dny home office týdně)

  • Přátelskou firemní kulturu podporující CSR aktivity a uvědomělý přístup k životnímu prostředí

  • Možnost dalšího vzdělávání a kariérního růstu

  • Telefon a tarif i pro soukromé účely,

  • Firemní benefity: stravenky, týden dovolené navíc, 3 sick days, narozeninový den volna, CSR den, karta Multisport s příspěvkem zaměstnavatele, systém Cafeterie, odborná školení a jazykové kurzy v pracovní době, firemní akce a další

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Veronika Hlaváčová
+420 734 685 710
ID: 4540811  Datum zveřejnění: 17.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.