Vedoucí výrobního týmu

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Nejsi v prostředí automotive žádný nováček a hledáš příležitost, kde zúročíš své zkušenosti s vedením lidí? Umíš zorganizovat práci nejen svou, ale také svým podřízeným? Pokud tě zároveň láká být součástí akčního týmu, který se podílí na zajímavých projektech a oceníš prostředí, kde inovace, rozvoj a technická vyspělost nejsou prázdná slova, pak zvaž tuto nabídku.

Stabilní automotive společnost na Novojičínsku hledá kolegu, který bude mít na starosti výrobní tým o cca 100 lidech (10 THP).
✔ zajištění aktivit výrobního týmu, komunikace strategických plánů, včetně organizace náběhu nových projektů

✔ reporting výrobních ukazatelů, jejich prezentace vedení

✔ pravidelné schůzky se zaměstnanci za účelem předání informací

✔ komunikace se zákaznickými týmy (celosvětově)

✔ optimalizace výrobních procesů a vedení interních projektů (např. zavádění automatizace)

✔ sledování a nastavování opatření v odděleních kvality, logistiky, personalistiky, výroby apod.

✔ zajištění personálního obsazení a kalkulace nákladů

✔ účast na auditech

Profil kandidáta

✔ min. SŠ technického směru

✔ praxe ve vedení většího týmu

✔ angličtina na komunikativní úrovni - denní aktivní využití

✔ prokativní přístup, schopnost činit samostatná rozhodnutí a nést za ně odpovědnost

✔ očekáváme vstřícný přístup k podřízeným, ale také asertivitu a schopnost pracovat pod tlakem

Nabízíme

✔ moderní pracovní prostředí, profesní růst, možnost zahraničních stáží

✔ odměnu před dovolenou a Vánoci, podíl na zisku společnosti

✔ příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění

✔ příspěvek na dopravu

✔ 5 týdnů dovolené

✔ doprava firemními autobusy do zaměstnání a zpět zdarma /z Rožnova pod Radhoštěm a Nového Jičína

✔ podporu odborného a jazykového vzdělání a osobního rozvoje

✔ velmi chutné jídlo v závodní jídelně (25 Kč,- polévka, hl.jídlo, salát)

✔ vlastní lékaře, fyzioterapeuty, psychologa

✔ jesle, školku, odpolední klub pro děti do 15 let, prázdninové aktivity pro děti zaměstnanců – letní tábory

✔ odměnu za dlouholetou práci, odměny při životním jubileu a při odchodu do důchodu

✔ flexibilní systém elektronických benefitů

✔ zvýhodněné tarify telefonování

✔ programy na podporu zdraví a správného životního stylu (semináře, cvičení, dny zdraví)

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na dopravu

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Cafeteria systém

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Nadstandardní lékařská péče

  • Příspěvek na stravování

  • Příspěvek na životní pojištění

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lenka Jurista
ID: 4540813  Datum zveřejnění: 17.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.