Skladník/manipulant - obsluha skladových vozíků

Pardubický kraj, Česko

Popis pozice

Máš zkušenosti ze skladu? přijď mezi nás !

  • příjem a výdej zboží

  • příprava a kompletace zboží k expedici

  • inventury zboží ve skladu

  • fyzická manipulace se zbožím

  • práce s průvodními doklady ke zboží

  • kontrola, evidence a značení zboží

  • plnění ostatních požadavků v souvislosti s uvedenou funkcí dle pokynů přímého nadřízeného

Profil kandidáta

  • zkušenosti s manipulační technikou (nemusí být platný průkaz VZV)

  • zkušenost VZV/retrakem vítána

  • fyzická zdatnost

  • ochota pracovat ve třísměnném provozu (8 hod. směny)

Nabízíme

  • různorodou, zajímavou a dlouhodobě perspektivní práci na HPP ve společnosti se zajímavým výrobním programem

  • mzda 26.000 - 31.000 Kč

  • odborné zaškolení a vedení v začátku

  • příspěvek na dopravu

  • 5 týdnů dovolené + 2 dny sick days

  • parkoviště pro zaměstnance a snadnou dopravní dostupnost

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na dopravu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Gabriela Nováková