Kontrolor kvality - 13. plat!

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Do automotive společnosti hledáme inspektora kvality! Pokud znáte nástroje kvality a máte zkušenost s prací s měřidly, možná hledáme právě vás!

  • Práce s měřidly, kontrola dodržování pracovních postupů a parametrů výroby

  • Řešení interních neshod výrobku dle standardů společnosti

  • Správa evidence záznamů o jakosti v souladu s platnou legislativou a interními předpisy

  • Spolupráce s vedoucími zaměstnanci výroby ohledně neustálého zlepšování

  • Pravidelné reportování

Profil kandidáta

  • SŠ technického zaměření

  • Znalost nástrojů kvality a práce s měřidly

  • Uživatelskou znalost MS Office

  • Pečlivost, samostatnost a flexibilitu

  • ochotu pracovat v nepřetržitém provoze, kdy se střídá krátký a dlouhý týden (12-ti hodinové směny)

Nabízíme

  • Motivující finanční ohodnocení

  • Pravidelnou valorizaci mezd 1x ročně

  • Roční bonus

  • 13. plat

  • 5 týdnů dovolené za kalendářní rok

  • Obědy jen za 46 Kč za hlavní jídlo a polévku nebo salát, které nám vaří známá Jídelna OPEN na každé směně

  • Kompenzace nákladů na cestu do zaměstnání i pro ostravské zaměstnance

  • Příspěvek na penzijní připojištění 10.800 Kč / rok

  • Příspěvek na aktivity vašich dětí (tábor, škola v přírodě, apod.)

  • Odměny při významných příležitostech (životní jubilea, svatba, narození dítěte)

  • Nákup brzdových destiček za výrobní náklady

  • Odměny za dárcovství krve či plazmy

  • Zvýhodněné telefonní tarify pro celou rodinu

  • Slevy na vozy Škoda

  • Firemní akce (Family Day, Fotbalový turnaj, Dětský den, Vánoční večírek, Mikuláš, soutěže pro zaměstnance a děti zaměstnanců)

  • Zdravotní programy (očkování proti chřipce, vitamínové balíčky, dny zdraví)

  • Závodní lékař 4x týdně k dispozici

  • Vlastní kuřárna, nápojové automaty, stojany s pitnou vodou, relaxační koutek

  • Prostor pro rozvoj a vzdělávání (jazykové kurzy, školení dle navrženého vzdělávacího plánu)

  • Čerstvá káva po celý den

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • 13. plat

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lenka Hermannová
ID: 4541114  Datum zveřejnění: 18.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.