.NET developer | atraktivní mzda, zajímavé projekty

Moravskoslezský kraj, Česko

Popis pozice

Hledáme nového kolegu do týmu! Pokud máte zkušenosti s platformami .NET a jazyka C# jste správně.

  • vývoj intranetových a extranetových aplikací na platformě .NET,

  • podporu uživatelů a správu uživatelských dat, číselníků a datových rozhraní v IS Karat a INFOR LN,

  • popis a analýzu procesů v oblasti obchodu a financí,

  • správu přístupu k bankovním aplikacím,

  • tvorbu technické dokumentace.

Profil kandidáta

  • min. SŠ

  • znalost platformy .NET a jazyka C#,

  • zkušenosti s tvorbou SQL dotazů a procedur,

  • samostatnost, zodpovědnost, schopnost učit se novým věcem, pečlivost při práci s daty

Nabízíme

  • 5. týdnů dovolené

  • mzda + zajímavé benefity

  • práci na zajímavých zakázkách

  • pružnou pracovní dobu

  • rozvojové aktivity

  • cafeteria systém – program BENEFIT PLUS

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • roční bonus za splnění ukazatele EBITDA dle platné Kolektivní smlouvy

  • výhodné mobilní tarify pro zaměstnance i jejich rodinné příslušníky

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Nikola Šírová
ID: 4541115  Datum zveřejnění: 18.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.