Hr specialist, zajímavé finanční ohodnocení, příbramsko

Středočeský kraj, Česko

Popis pozice

Pro jednu z nejznámějších značek v oblasti kompaktních stavebních strojů a těžké stavební techniky hledáme HR SPECIALISTU, který doplní tým na HR oddělení.

Jste unaveni stereotypem a chcete využít svou kreativitu a nové nápady v rámci automatizace a digitalizace v oblasti HR?

Pokud jste odpověděli „ano“, pak nám dejte vědět, že máte zájem, a zašlete nám svůj životopis.

V této roli bude mezi vaše povinnosti patřit analýza efektivity HR systémů a procesů a řízení jejich zlepšování a změn. Budete spolupracovat s celým HR týmem a dodavateli systémů na projektech zaměřených především na digitalizaci a automatizaci.

VAŠE HLAVNÍ POVINNOSTI

· Spolupráce s týmem HR specialistů a kolegy z celého oddělení HR s cílem zajistit, aby naše oddělení fungovalo co nejefektivněji.

· Posuzování stávajícího systému a procesů, identifikace a doporučování zlepšení, například přizpůsobení a vylepšení, s cílem maximalizovat hodnotu a efektivitu HR systémů

· Testování nových aplikací, funkcí a systémových rozhraní

· Zaměření se na digitalizaci a automatizaci procesů v oblasti lidských zdrojů

· Příprava a přizpůsobování HR reportů

· Příprava školicích materiálů, průvodců a dokumentace k HR systému

· Zajištění souladu systémů s požadavky na bezpečnost dat a ochranu osobních údajů

LOKALITA: Příbramsko

NÁSTUP:  možný ihned nebo po dohodě

Profil kandidáta

· Znalost angličtiny pro každodenní komunikaci

· Znalost kancelářského balíku Microsoft Office

· Vysoká úroveň důvěrnosti

· Vynikající organizační schopnosti a smysl pro detail

· Silné analytické schopnosti a schopnost řešit problémy

· Dobré koordinační a komunikační schopnosti

· Zkušenosti a znalost pracovního práva a personálních procesů – je výhodou

Nabízíme

· Mezinárodní pracovní tým (kolegové ze 41 různých zemí), se kterým se budete zdokonalovat v angličtině

· Dynamické, inspirativní a inovativní pracovní prostředí

· Příležitost stát se součástí globálního lídra na trhu

· Možnost dalšího osobního a profesního rozvoje

· Účast na zajímavých mezinárodních projektech

· Mnoho různých školení a příležitostí k rozvoji

· Práce na plný úvazek

· Smlouva na dobu určitou (nahrazuje mateřskou/rodičovskou dovolenou)

· Benefity: flexibilní práce na dálku, flexibilní začátek/konec pracovní doby, propracovaný systém vzdělávání a rozvoje (jazykové kurzy, odborná školení), pronájem stavebních strojů, mobilní telefon, notebook, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, stravenky k životnímu jubileu, doporučovací program, příspěvek na školku, zvýhodněné tarify volání

Benefity

  • Stravenky

  • Zajištěná doprava

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Aneta Jandová
+420702153284
ID: 4541116  Datum zveřejnění: 18.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.