Logistický disponent|mnoho benefitů

Moravskoslezský kraj, Česko

Popis pozice

Máš zkušenosti z logisitiky na obdobné pozici a chuť se zapojit do nových projektů? Poradíš si množstvím informací a skvělý time management je tvou silnou stránkou?

Pro výrobní společnost na Novojičínsku hledáme seniorního disponenta logistiky.

✔ zpracování a kontrola objednávek od zákazníka

✔ plánování výroby na základě evidovaných objednávek

✔  komunikace s dodavateli, objednávky materiálu pro výrobu, komunikace s přepravci

✔  optimalizace množství vstupního materiálu a hotových dílů na skladě, evidence zmetků, cost saving návrhy

✔  zodpovědnost za zakládání a údržbu systémových dat (SAP)

✔  aktivní účast na změnovém řízení (spotřeba starých a náběh nových dílů)

Profil kandidáta

✔  máš minimálně SŠ vzdělání

✔  máš zkušenosti z obdobné pozice na logistice

✔  ovládáš systému SAP

✔  denní komunikace v angličtině ti nedělá problém

Nabízíme

✔ práci v moderním pracovním prostředí, profesní růst, možnost zahraničních stáží

✔ odměnu před dovolenou a Vánoci, podíl na zisku společnosti

✔  penzijní připojištění a životní pojištění

✔ příspěvek na dopravu

✔  podporu odborného a jazykového vzdělání a osobního rozvoje

✔ dotované stravování (25 Kč,- polévka, hl.jídlo, salát)

✔ vlastní lékaře, fyzioterapeuty, psychologa

✔ jesle, školku, odpolední klub pro děti do 15 let, prázdninové aktivity pro děti zaměstnanců – letní tábory

✔ 5 týdnů dovolené

✔ odměnu za dlouholetou práci, odměny při životním jubileu a při odchodu do důchodu

✔  flexibilní systém elektronických benefitů

✔ zvýhodněné tarify telefonování

✔ programy na podporu zdraví a správného životního stylu (semináře, cvičení, dny zdraví)

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na dopravu

  • Cafeteria systém

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Nadstandardní lékařská péče

  • Příspěvek na životní pojištění

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lenka Jurista
ID: 4541127  Datum zveřejnění: 18.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.