Mistr výroby

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Do stabilního a přátelského týmu hledáme šikovného člověka na výrobní oddělení.

  • řešení operativních záležitostí ve výrobě, hledání efektivního řešení;

  • Zodpovědnost za plnění úkolů stanovených plánem výroby

  • Zodpovědnost za neustálé zlepšování a zvyšování produktivity a kvality práce

Profil kandidáta

  • min. SŠ vzdělání

  • Zkušenosti s vedením týmu

  • Znalost čtení výkresové dokumentace, znalost MS Office

  • Aktivní přístup, silnou a komunikačně zdatnou osobnost

  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • jsme česká rodinná firma s přátelskou atmosférou;

  • získáte zázemí silné společnosti;

  • adekvátní mzda + benefity

  • 5. týdnů dovolené

  • benefit karta

  • roční bonusy

  • penzijní připojištění

  • dotováné stravování

  • příspěvek na dopravu

  • a další...

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Nikola Šírová
ID: 4541263  Datum zveřejnění: 19.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.