Obchodní reprezentant senior

Praha

Popis pozice

Společnost, která poskytuje zákazníkovi komplexní služby té nejvyšší kvality a navazuje na tradici výroby rozvodů medicinálních a technických plynů hledá do týmu obchodně zaměřeného kolegu.

  • udržování a rozvoj vztahů se stávajícími zákazníky

  • vyhledávání nových obchodních příležitostí

  • příprava a realizace projektů týkajících se rozvodů medicinálních a technických plynů ve zdravotnických zařízeních

  • reprezentace společnosti

  • dohled nad realizací jednotlivých obchodních případů

  • práce na stávajících projektech

Profil kandidáta

  • ŠS nebo VŠ vzdělání

  • praxe na obdobné pozici min. 5 let, využijete znalost prostředí zdravotnických zařízení a zároveň znalost stavebních projektů

  • zkušenost z obchodu v medical branži

  • alespoň základní technické znalosti

  • zkušenost s řízením zakázky "od A do Z"

  • prokazatelná úspěšná praxe, uvítáme předložené reference

  • vynikající komunikační a prezentační dovednosti

  • pečlivost a orientace na výsledek

Nabízíme

  • práci ve stabilní a tradiční české společnosti

  • zajímavé odvětví zdravotnických prostředků zachraňujících lidské životy

  • velký prostor pro seberealizaci

  • služební automobil

  • motivační bonusový systém dle dosažených obchodních výsledků

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Služební automobil

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Smlouva na dobu neurčitou

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Markéta Pavlíčková
+420739341365
ID: 4541769  Datum zveřejnění: 20.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.