Technický manažer

Středočeský kraj

Popis pozice

Firma, která se řadí mezi jedničku na evropském trhu v obalové technice, v jejich vývoji a výrobě hledá TECHNICKÉHO MANAŽERA, který ovládá Lean a 5S, umí vést tým a vyzná se v mechanice.

  • vedení menšího týmu, jeho motivace

  • poptávka a komunikace se zákazníky ohledně technických řešení

  • spolupráce s výrobním a projektovým týmem

  • znáte principy TPM? budete je potřebovat, zavádění systémů pro zlepšení spolehlivosti a produktivity, optimalizace stávajících procesů

  • instalace nových strojů

Profil kandidáta

  • pokud ovládáte metodu TPM, bude to hračka. K tomu Lean a 5S a máte to v kapse :-)

  • tím, že se jedná o mezinárodní firmu, je nutné hovořit anglicky

  • důležitá je praxe v technickém odvětví nebo na obdobné pozici

  • zkušenost s vedením a motivací týmu

  • znáte SAP? Super, bude to velká výhoda

  • no a pokud jste pozitivně naladěný a máte energii do práce, pak je ta práce rovnou vaše :-)

Nabízíme

  • žádný automotive, žádný šílený korporát, prostě trochu jiná firemní kultura

  • zajímavá práce

  • neustále se vyvíjející firma hledající nové technologické a výrobní postupy

  • stravenky, penzijko, kurzy angličtiny

  • flexibilní pracovní doba a možnost home officů

  • jste typ člověka, co potřebuje ráno kávu nebo čaj? Není problém, občerstvení na pracovišti je zajištěné

  • teambuldingy - protože tým je základ firmy

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Maredová Kočárková
+420604226079