Elektrotechnik v testovací laboratoři | řada benefitů

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hledáme elektrotechnika s platnou vyhláškou §6 do výrobní společnosti na Novojičínsku - na RANNÍ směnu. Pokud vás baví oblast testování, zvládnete psát reporty v AJ, dejte mi o sobě vědět. Nabíráme nový tým o třech technicích. :-)

  • příprava a nastavení strojů pro testování produktů

  • tvorba reportů o výsledích testu

  • spolupráce s externími dodavateli měření a analýz

  • obsluha PLC systémů a programů pro automatizaci testů a sběru dat

Profil kandidáta

  • vzdělání v elektro oboru

  • zkušenosti z testování a laboratoře velkou výhodou

  • platná vyhláška 50 - §6

  • znalost anglického jazyka - stačí B1 písemně

  • samostatnost

Nabízíme

  • základní plat + měsíční variabilní složka

  • 25 dnů dovolené

  • stravování ve vlastních prostorech (25 Kč)

  • cafetérie (příspěvek na dovolenou, kulturu, do knihkupectví...)

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • zvýhodněný tarif mobilního operátora

  • stabilita pracovního místa

  • prima kolektiv

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na dopravu

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4542254  Datum zveřejnění: 20.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.