Senior účetní pro mezinárodní společnost

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Mezinárodní společnost působicí v oblasti automotive, hledá do svého týmu kolegu či kolegyni na pozici finanční účetní! Pokud se poohlížíte po nové pracovní výzvě, možná je toto příležitost právě pro vás!

  • Účtování bankovních výpisů, párování úhrad, zasílání platebních avíz, zápočty pohledávek a závazků

  • Kontrola účtování vydaných faktur, zpracování přijatých faktur

  • Řešení rozdílů při platbách zákazníků, komunikace se zákazníky, správa kreditních limitů, analýza pohledávek po splatnosti

  • Úzká spolupráce s prodejním oddělením v oblasti pohledávek

  • Administrace platebních karet

  • Konfirmace Intercompany pohledávek a závazků

  • Uzávěrkové operace (kalkulace opravných položek k pohledávkám, kurzové přepočty majetku a závazků)

  • Inventarizace příslušných účtů hlavní knihy, inventarizace pohledávek s odběrateli

Profil kandidáta

  • Vzdělání ekonomického směru

  • Znalost účetnictví

  • Zkušenosti s účetnictvím v cizí měně výhodou

  • Znalost prostředí výrobního prostředí výhodou

  • Znalost AJ, min. B1

  • Zkušenosti se systémem SAP výhodou

  • Dobrou znalost práce s MS Office (především MS Excel)

Nabízíme

  • Skvělé platové ohodnocení, měsíční prémie, docházkový bonus, roční odměna (13. a 14. plat)

  • Technické či odborné kurzy, jazyková výuka a jiné

  • Snadná dopravní dostupnost (vlak, MHD, autobus do 5min)

  • Oddělené samostatné kanceláře

  • Bezplatné občerstvení na pracovišti (káva, čaj)

  • Týden dovolené navíc

  • Cafeterie Benefit Plus

  • Program ELA - bezplatné poradenství v oblasti práva a psychologie

  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění

  • Dotované, závodní stravování

  • Zvýhodněný tarif od T-mobile pro zaměstnance a jejich blízké (Sim, internet, TV)

  • Multisport Kartu

  • Firemní akce pro zaměstnance a jejich blízké

  • Příspěvky na letní tábory pro děti zaměstnance

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • 13. plat

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lenka Hermannová
ID: 4542411  Datum zveřejnění: 21.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.