Stavební elektromontér

Plzeňský kraj

Popis pozice

Pro ryze českou, stavební společnost, která má neustálý nárůst zakázek hledáme zkušené, ale i juniorní elektrikáře, kteří ocení rodinnou atmosféru, férové jednání a možnost prosadit se ve firmě, kde na každém záleží.

  • Montáž elektroinstalace na stavbách - průmyslové stavby, bytové domy, administrativní budovy

  • Jedná se o odbornou práci - zapojování rozvaděčů, stykačů a dalších elektrozařízení

  • Práce v menším týmu (nejčastěji parta třech lidí)

  • Stavby po Plzeňském, Karlovarském, Středočeském a Jihočeském kraji

  • Nástup rovnou do kmene společnosti

Profil kandidáta

  • Vzdělání v oblasti elektro - podmínkou

  • Zkušenosti s elektrem vítány, nejsou však podmínkou

  • Zodpovědný přístup k práci

  • Flexibilita (8 hodin práce + placené cesty na stavby)

  • ŘP sk.B

Nabízíme

  • Hodinová mzda 260Kč - 320Kč/h na základě zkušeností

  • Veškeré cesty jsou placené hodinovou mzdou + diety (100Kč/den)

  • Půlroční bonusy

  • Mimořádně odměny za dřívější dokončení zakázky

  • Všechny přesčasy jsou placené

  • 5 týdnů dovolené

  • Smlouva rovnou na dobu neurčitou

  • Vyzvednutí v blízkosti bydliště

  • Možnost vybrat si kvalitní vybavení

  • Telefon

  • Rodinná atmosféra

  • Firemní akce

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Iveta Moniak
ID: 4542974  Datum zveřejnění: 21.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 250 Kč/hod.