Area Sales Manager | technické zaměření | severní Čechy

Liberecký kraj

Popis pozice

Jste obchodník tělem i duší, který hledá novou pracovní příležitost? Máte technické myšlení a nejlépe zkušenosti v oblasti logistiky? Pak hledám právě Vás na pozici Area Sales Manager pro našeho klienta, který se zabývá řešením úložných systémů a regálů.

  • B2B sales - akvizice nových zákazníků v severočeském regionu

  • rozvoj obchodních příležitostí, usilovná práce na růstu firmy a dosahování stanovených cílů

  • vytvoření a udržování silných a dlouhodobých vztahů s klienty

  • dohled nad průběhem projektu od jeho počátku až po předání zákazníkovi

Profil kandidáta

  • pokročilá znalost angličtiny - schopnost bezproblémové komunikace s vedením společnosti v zahraničí

  • vzdělání v oblasti obchodu/strojírenství

  • technické myšlení - orientace ve výkresové dokumentaci

  • praxe - prokazatelné zkušenosti s B2B obchodem

  • schopnost řídit obchodní procesy od A do Z

  • samostatnost, zodpovědný přístup k práci a otevřenost novým výzvám

  • ochota dalšího vzdělávání prostřednictvím firemních workshopů a konferencí

  • řp. B - Aktivní řidič

Nabízíme

  • profesionální mezinárodní prostředí a příjemnou atmosféru

  • flexibilní pracovní dobu a možnost výkonu práce odkudkoli

  • mzdové ohodnocení dle vašich obchodních výsledků

  • firemní auto i k soukromým účelům, mobil, notebook

  • back office podporu v rámci projektů

  • možnost dalšího vzdělávání a rozvoje

Benefity

  • Dovolená navíc

  • Práce převážně z domova

  • 100% Home Office

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Veronika Davidová
ID: 4543165  Datum zveřejnění: 21.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.