Technical writer (Plzeň, remote)

Plzeňský kraj

Popis pozice

Pro vývojovou společnost specializující se na automatizační software, hledáme Technical writery, kteří by se chtěli stát součástí firmy působící v mezinárodním prostředí.
Pokud jste zkušení writer, který hledá nové pracovní uplatnění nebo absolvent, kterého by pozice zajímala, ráda vám o nabízené pozici sdělím veškeré informace.

Možnost práce na HO.

Nástup možný ihned.

  • Vytváření, úprava uživatelských příruček a online nápovědy pro SW produkty (v anglickém jazyce)

  • Efektivní předávání technických informací širokému spektru cílových skupin

  • Spolupráce s mezinárodními týmy SW vývojářů a techniků pro zajištění kvalitní technické podpory

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru, angličtiny nebo informatiky

  • Orientace na detaily, zkušenost nebo znalost procesu vývoje SW

  • Pokročilá znalost anglického jazyka

  • Kreativnost, samostatnost, proaktivnost

  • Zkušenost s MadCap Flare, Author-It, Adobe Photoshop, Adobe Acrobat, základy HTML

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní doba

  • Možnost práce na Home Office

  • Týden dovolené navíc

  • 5 sick days

  • Floating holidays – 12 dní placených svátků v roce

  • Firemní akce

  • Benefitní systém - záleží na vás, jakým způsobem benefity využijete

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Cafeteria systém

  • Práce převážně z domova

  • 100% Home Office

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Vlachová