Projektant liniových sítí

Praha 4, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)

Popis pozice

Hledáme nového kolegu do dynamicky rozvíjející se společnosti, která již na českém trhu působí 25 let. Společnost se specializuje převážně na oblast montáže telekomunikačních síti, slabo a silnoproudé instalace a montáže obnovitelných zdrojů. Cílem projektanta liniových staveb bude vytvoření realizační a po-realizační dokumentace.

  • Zodpovědnost za kvalitu projektu, splnění termínů dodání a rozpočtu projektu

  • Vypracování projektové dokumentace

  • Vypracování rozpočtů stavby

  • Vykonávání potřebných inženýrských činností

  • Komunikace a spolupráce s dalšími týmy společnosti

  • Příprava akvizičních správ

  • Tvorba Low Level Design – dwg, dgn výkresy a související dokumenty.

  • Příprava potřebných dokumentů pro realizaci v papírové i elektronické podobě

  • Komunikace s klienty

  • Vedení evidence dat v databázi

  • Dodržovat platné směrnice, pracovní postupy a pokyny

  • Práce v programech SPC, MS Office Excel, Micro Station, ACAD, Bentley

Profil kandidáta

  • Zkušenost na obdobné pozici alespoň 1 rok

  • Orientace a porozumění oblasti liniových optických staveb

  • Orientace v oblasti telekomunikací

  • Středoškolské vzdělání - obor telekomunikace výhodou

  • Řidičský průkaz sk.B

  • Pokročilá znalost práce SPC, MS Office Excel

  • Samostatnost a proaktivní přístup k práci

  • Schopnost pracovat s velkým množstvím informací

Nabízíme

  • Možnost kariérního a odborného růstu

  • Možnost práce z domova

  • Sick days - 3 dny

  • Firemní telefon, pracovní počítač a SW vybavení

  • Práce v mladém a přátelském kolektivu

  • Možnost se podílet na rozvoji společnosti

  • Ohodnocení a bonusy v závislosti na výkonu

  • Práce v oblasti Prahy 4 - Záběhlice

  • Nástup možný ihned nebo dohodou

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Sick Days

  • Flexibilní pracovní doba

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4544138  Datum zveřejnění: 23.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.