HR systém specialista s přesahem do projektového řízení

Praha

Popis pozice

Pro lídra na českém trhu dopravců zásilek, hledám specialistu na HR systémy.

Budete se podílet na optimalizaci HR procesů a systémů. Hledáme někoho, kdo je zběhlý v pracovně právní legislativě, má zkušenosti s prací v libovolném HR systému a nezalekne se ani IT a projektového managementu.

  • Vedení projektové dokumentace HRIS RON a její průběžná aktualizace

  • Dohled nad dodržováním projektové posloupnosti a dodržování časových termínů jednotlivých fází projektů

  • Podílení se na správě, údržbě a rozvoji personálně docházkového a mzdového systému

  • Testování nových HR procesů včetně zaměstnaneckých benefitů

  • Technická podpora pro interní uživatele HRIS včetně pravidelného proškolování o novinkách v HRIS

  • Budete spojka mezi dodavatelem a ostatními členy HR a podílení se na dalších projektech v rámci HR týmu

  • Spoluúčast na tvorbě interních metodik, interních návodů a postupů

  • Zpracovávání objednávek a jejich fakturace v interním systém

Profil kandidáta

  • Praxe na podobné pozici alespoň 2 roky

  • Prokazatelná praxe s HRIS či jiným informačním systémem

  • Zkušenosti s projektovým řízením (ideálně pokud jste byl/a součástí implementace nového systému ve firmě)

  • Zájem o IT a moderní technologie

  • Praktická zkušenost s pojmy HRIS, SQL, XML, SLA, GDPR, FPD

  • Výborná znalost MS Excel včetně funkcí

  • Zájem být součástí projektu DIGITALIZACE

  • ČJ na úrovni rodilého mluvčího, AJ na komunikativní úrovni, min. B2 (pravidelné online meetingy s kolegy z celého světa)

  • Zvídavost, zodpovědnost, umění pracovat pod tlakem termínů

  • Umět nad věcí logicky přemýšlet - dokážete odhalit vazby a souvislosti, kterých si nikdo jiný nevšiml a odhadnout nebo předpovědět budoucí vývoj

Nabízíme

  • Mzda 45 000 Kč - 55 000 Kč

  • 13. mzda/manažerský bonus

  • Pohodový HR kolektiv s otevřenou firemní kulturou

  • Po zaškolení pružnou pracovní dobu a možnost pravidelné práce z domova

  • Pravidelnou roční valorizaci mzdy

  • 5 týdnů volna

  • 2 dny zdravotního volna FitDay po jednom odpracovaném roce

  • E-stravenky Sodexo v hodnotě 150 Kč

  • Karta Multisport

  • Lékařská online péče v programu uLékaře.cz

  • Systém Sodexo Cafeterie

  • Vzdělávací kurzy a školení

  • Makro karta pro výhodnější nakupování a slevy na nákup u partnerů

  • Služební telefon s neomezeným voláním a SMS

  • Odměna při pracovním výročí

  • Firemní akce

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • 13. plat

  • Příspěvek na Multisport kartu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Nikola Váně
+420703865297