Produktový manažer – online/uživatelská data

Praha

Popis pozice

Pro našeho klienta, stabilní prosperující společnost s významným postavením na mediálním trhu hledáme produktového manažera, který se vrhne na nový projekt, týkající se uživatelských dat.

Budete tak interním guru nového online produktu a zajistíte skvělý onboarding podle vlastního návrhu.

Jste kreativní osobnost se zároveň analytickým myšlením a chutí prosadit něco nového podle svého? Přihlaste se!

  • Tvorba, testování a reporting datových segmentů a profilů uživatelů

  • Návrh strategii, budgetu, výnosů a dalších akčních kroků

  • Spolupráce s kolegy na implementaci a realizaci projektu

  • Komunikace s dodavatelem platformy

Profil kandidáta

  • Kandidát už má zkušenosti s online produktem

  • Ovládá angličtinu na komunikativní úrovni (komunikace s dodavatelem)

  • Orientuje se nebo už má praktické zkušenosti v SW Jira, Asana a Slack

  • Aktivní člověk, který má tah na branku

Výhodou nikoliv podmínkou bude:

  • Předchozí zkušenost s DMP (Data Managment Platform) systémy

Nabízíme

  • Práci ve stabilní společnosti s významným postavením na mediálním trhu

  • HPP

  • Fixní mzdu a kvartální prémie

  • 5 týdnů dovolené

  • Rozložení pracovní doby je na vás

  • Možnost prosadit své nápady a být u zrodu nového produktu

  • Dlouhodobou spolupráci, není to dočasný projekt

  • Mobil

  • Notebook

  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění

  • Stravenky

  • Vzdělávací kurzy a školení

  • Moderní open space kanceláře

  • Nástup ihned nebo dle domluvy

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Daria Onufriiets
+420773769193
ID: 4544581  Datum zveřejnění: 23.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.