Svářeč, 1 směna, mzda 30.000-38.000 kč/m, možnost ubytování

Středočeský kraj, Česko

Popis pozice

Pro strojírenskou firmu, sídlící na Příbramsku přijmeme nové kolegy na pozici svářeč CO2.

Pro zaměstnance je možnost zajistit ubytování.

Směnnost: 1 směna ( 7 – 15 h – možnost placených přesčasů)

Lokalita: Rožmitál pod Třemšínem

Nástup ihned nebo dle dohody

Profil kandidáta

– zkušenosti se svařováním podmínkou

– manuální zručnost

– výborná docházka

Nabízíme

Průměrná měsíční mzda 30.000 – 38.000 Kč/měs

– placené přesčasy

– 25 dní dovolené

– závodní stravování

– odměny 0 – 2500 Kč/měs

– možnost zajištění ubytování

– práce na HPP

Benefity

  • Zajištěné ubytování

  • Odměny ke mzdě

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Aneta Jandová
+420702153284
ID: 4544874  Datum zveřejnění: 24.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/hod.