Projektový vedoucí

Středočeský kraj

Popis pozice

Jste technický typ člověka, který umí číst výkresy? Máte zkušenost z oblasti vedení projektů či příbuzné problematiky? Domluvíte se anglicky?

Pro klienta z oboru průmyslové elektrotermiky hledám nové kolegy pro vedení nových projektů.

Náplň práce:

  • vedení projektů od A do Z

  • vytváření harmonogramů a dohled nad jejich plněním

  • tvorba finančních kalkulací, rozpočtů

  • komunikace s ostatními odděleními (obchod, výroba, konstrukce...)

  • vedení příslušné dokumentace

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ technického směru

  • praxi na projektech ve strojírenství nebo elektrotechnice

  • orientace ve výkresech

  • komunikativní AJ

  • výborné plánovací a koordinační schopnosti

  • samostatnost a pečlivost

Nabízíme

  • zajímavou práci na nových projektech (stavíme novou halu)

  • zázemí nadnárodní společnosti

  • rodinné prostředí

  • roční bonusy

  • týden dovolené navíc

  • příspěvek na stravné

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete životopis přes "odpovědět"

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 4545779  Datum zveřejnění: 25.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc