Obchodně-technický zástupce pro Ústecký a Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Popis pozice

Německá výrobní společnost v současné době hledá nového parťáka do obchodu. Takže... pokud hledáte nebo přemýšlíte o změně zaměstnání, jste obchodník tělem i duší, dokonce máte zájem o techniku, praxi v této oblasti nebo vystudovanou technickou školu, je TEĎ ten pravý čas zaslat mi životopis. Tahle nabídka je tak trochu limited edition a nebude se opakovat. Jedná se totiž o stabilní společnost, která o své zaměstnance pečuje, rozvíjí a jen tak je nepustí.

  • prodej průmyslových maziv

  • akvizice nových obchodních příležitostí

  • převzetí portfolia stávajících zákazníků a rozvíjení obchodu u nich

  • vedení obchodních jednání

  • tvoření cenových kalkulací a nabídek

  • marketingová spolupráce při propagaci výrobků

  • péče o svěřený region - od Aše po Děčín

Profil kandidáta

  • komunikativní angličtina - zákazníci jsou nadnárodní společnosti, proto budete hovořit anglicky poměrně často

  • SŠ vzdělání technického směru

  • zkušenosti v obchodě B2B, obchodní jednání, navolávání schůzek je pro vás pohoda

  • aktivní řidič - přeci jen ten svěřený region je velký, takže být často za volantem na cestách vám nevadí

Nabízíme

  • práci pro rozvíjející se nadnárodní společnost

  • fixní plat a bonusy

  • homeoffice

  • služební auto i k soukromým účelům

  • telefon, notebook

  • stravenky, životko a penzijko

  • kurzy a zaškolení

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Služební automobil

  • Dovolená navíc

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Maredová Kočárková
+420604226079
ID: 4546343  Datum zveřejnění: 27.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.