Farmaceutický reprezentant - východní Čechy

Královéhradecký kraj

Popis pozice

Pro klienta z řad farmaceutických firem s dlouhou a hlavně rodinnou tradicí hledám nového kolegu na pozici Farmaceutického reprezentanta pro východní Čechy.

Hledáme komunikativního a kultivovaného uchazeč zaměřeného nejen na obchodní výsledky, ale i na budování dlouhodobých vztahů. Poskytneme Vám veškeré zaškolení, marketingové materiály a další obchodní podporu a také portfolio stálých zákazníků, které budete edukovat a rozvíjet.

Ať už máte zkušenosti na stejné pozici a hledáte změnu, či jste z jiného oboru (např. kosmetika, výživové doplňky apod.) a obor farmacie by Vás zajímal, budu se těšit na Váš životopis!

Náplň práce:

  • návštěvy lekáren ve svěřeném regionu

  • budování dobrého jména značky a také vztahů se zákazníky

  • propagace svěřených výrobků, edukace lékárníků, rozšíření odebíraného portfolia

  • realizace seminářů, účast na sympóziích a kongresech

  • zodpovědnost za plnění obchodního plánu

  • spolupráce s kolegou medicínským reprezentantem

  • a veškerá obchodní administrativa spojená s touto pozicí

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání (medicína, pharma, přírodní vědy, pedagogické apod.)

  • obchodní zkušenosti

  • praxe ve farmacii výhodou, nikoliv podmínkou (důležitý je zájem o obor)

  • snaha vzdělávat se a rozvíjet

  • komunikační, prodejní a prezentační schopnosti na vysoké úrovni

  • kultivovaný projev a prozákaznický přístup

  • pečlivost a zodpovědnost

  • řp. B

  • práce na PC (uživatelsky)

Nabízíme

  • odborné zaškolení a další potřebnou podporu

  • stabilní fixní mzdu + bonusy dle plnění cílů

  • rodinné prostředí a prima partu kolegů

  • automobil i k soukromému užívání

  • 5 týdnů dovolené

  • příspěvek na penzijko nebo životní pojištění

  • příspěvky na volnočasové aktivity

  • zvýhodněné ceny produktů

Pokud Vás pozice zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Služební automobil

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na životní pojištění

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 4549956  Datum zveřejnění: 31.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc