Payroll Dept. Manager

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hledáme novou kolegyni/kolegu, který má předchozí zkušenosti v oboru payroll.

Pokud hledáte novou výzvu nebo posun na vedoucí pozici, tak jste tady správně. :-)

  • budete součástí zajímavýc HR projektů v oblasti odměňování a controllingu

  • vedení týmu mzdových pracovníků

  • reporting a mzdová politika společnosti

Profil kandidáta

  • min. SŠ

  • AJ - alespoň základy

  • předchozí zkušenosti na obdobné pozici například jako analytik nebo controller ve finanční nebo HR oblasti

  • schopnost jednat s kolegy a vést malý tým

Nabízíme

  • 5. týdnů dovolené

  • pružná pracovní doba - 37,5 hodin týdně

  • možnost občasné práce z domu

  • příspěvek na stravování

  • příspěvěk na penzijní připojištění

  • cafeteria Benefit Plus

  • možnost dalšího vzdělávání a rozvoje

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Nikola Šírová
ID: 4550259  Datum zveřejnění: 1.4.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.