Method Engineer

Praha

Popis pozice

Staňte se technickým mozkem významné automotive společnosti v Mladé Boleslavi, jednoho z největších dodavatelů automobilového průmyslu na světě. Jsme odhodlaní, profesionální, rozmanití s významnou firemní kulturou. Nyní hledáme nového kolegu na pozici Method Engineera.

  • Zajistit řízení procesů výroby v souladu s normami kvality a bezpečnosti, a to v rámci celého výrobního procesu

  • Návrh stabilizace a optimalizace procesů výroby (snižování nákladů, zvyšování kvality)

  • Spolupráce na sériových změnách

  • Účast na P-FMEA

  • Účast na jednání QRCI

  • Dodržování 5S

  • Spolupráce na přípravě plánů investic a budgetů fixních nákladů

  • Zodpovědnost za aktualizaci layoutových změn

  • Úzká spolupráce s Production Launch Teamem

  • Dodržování 7 základů kvality

Profil kandidáta

  • Orientace na LEAN, efektivitu a best practices

  • Vzdělání technického směru

  • Znalost výrobních procesů, včetně technologií a zařízení

  • Zkušenosti s vedením projektů

  • Schopnost pracovat v týmu a řešit problémy

  • Anglický jazyk na komunikativní úrovní (každodenní komunikace)

Nabízíme

  • Opravdu dynamické pracovní prostředí

  • Možnost kariérního růstu v rámci společnosti

  • Semestrální bonusy

  • Příspěvek na životní/penzijní pojištění

  • Příspěvky do systému benefitů Cafeteria

  • Bonusy za senioritu

  • Příspěvek na stravování

  • Multisport karta za zvýhodněnou cenu

  • Zvýhodněné volání od O2

  • 5 týdnů dovolené

  • Notebook, telefon

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4550261  Datum zveřejnění: 1.4.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.