Kontrolor kvality / Operátor automatické linky - Nástup do kmene společnosti

Ústecký kraj

Popis pozice

Do stabilní výrobní firmy hledáme kontrolory kvality na automatickou linku.
Budete provádět vizuální kontrolu výrobků na svěřeném oddělení, balit již hotové výrobky, provádět různé práce na Vašem oddělení a také komunikovat s kolegy.

Profil kandidáta

  • ochotu pracovat ve směnném provozu ( 8 hodinové nebo 12 hodinové směny )

  • čistý trestní rejstřík podmínkou

  • samostatnost, spolehlivost, pečlivost a ochota dále se vzdělávat

  • zkušenosti na obdobné pozici výhodou, nikoliv podmínkou

  • dobrý zrak ( brýle nevadí )

Nabízíme

  • nástupní mzda 27 300,-

  • docházkový bonus 1 000,-

  • výkonnostní bonus až 6 000,-

  • příspěvek na dopravu 2 000,-

  • stravenky v hodnotě 180Kč/240Kč – dle směnnosti

  • půlroční bonusy

  • příspěvek na penzijní pojištění

  • moderní a čisté pracovní prostředí

  • týden dovolené navíc

  • možnost profesního rozvoje

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

  • Příspěvek na dopravu

  • Cafeteria systém

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Pavlíčková
+420703865349
ID: 4569772  Datum zveřejnění: 2.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 32 000 Kč/měsíc