EHS Specialista - Mělnicko

Středočeský kraj

Popis pozice

Do stabilní firmy s velkým potenciálem hledáme zkušeného EHS Specialistu.

  • Zavedení a provoz systému BOZP tak, aby splňoval požadavky vnitrostátních právních předpisů a systému skupiny

  • Odpovídat za formulaci a plnění ročních ukazatelů BOZP společnosti

  • Odpovídat za každodenní řízení BOZP (včetně konstrukce zařízení, speciálních zařízení, bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, nakládání s odpady)

  • Identifikace rizika BOZP v provozu, koordinovat všechny strany s cílem kontrolovat a předcházet možným rizikům

  • Odpovědnost za řešení mimořádných událostí v oblasti BOZP

  • Zodpovědnost za vzdělávání a školení v oblasti BOZP s cílem zajistit dodržování předpisů zaměstnanci

  • Zodpovídá za komunikaci s vládními odděleními a sociálními agenturami souvisejícími s BOZP

Profil kandidáta

  • Znalosti a nástroje řízení BOZP

  • 5 let zkušeností s řízením BOZP ve výrobním průmyslu

  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni

  • Znalosti systémových požadavků automobilového průmyslu, zvláštních požadavků závodu na výrobu hlavních motorů

  • Orientovaný na výsledky a dokáže převzít zodpovědnost

  • Zvládání složitých situací

  • Efektivní komunikace

  • Znalost technologií a profesí

  • Flexibilitu a výborné komunikační schopnosti

Nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení

  • Roční bonusy

  • Příspěvek na stravování

  • Příspěvek na dopravu a telefon

  • 25 dní dovolené

  • Práci z kancelářského prostředí se skvělým týmem kolegů

  • Komunikace v cizích jazycích

  • Být součástí mezinárodního týmu při nově vznikajícím projektu

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

  • Příspěvek na dopravu

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Pavlíčková
+420703865349