Stavební inženýr - skvělá příležitost pro absolventy!

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Ryze česká stavební společnost hledá kandiáta na pozici stavebního inženýra. Máte SŠ/VŠ stavebního zaměření? Hledáte práci, kde byste mohl/a rozjet svou kariéru či si rozšířit vědomosti a nabrat nové zkušenosti? Pokud ano, neváhejte, a dejte nám o sobě vědět!

  • Vyhledávání veřejných zakázek

  • Příprava a cenotvorba zakázky

  • Kompletní zajištění svěřených zakázek

  • Vedení týmu

  • Komunikace s dodavateli, subdodavateli

  • Kontrola staveb v rámci ČR

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ stavebního směru

  • Praxe ve stavebním oboru (stačí praxe v rámci školy)

  • Autorizace v oboru geotechnika výhodou

Nabízíme

  • Motivační finanční ohodnocení

  • Služební automobil i telefon k soukromým účelům

  • Měsíční prémie

  • Vánoční prémie

  • Flexibilní pracovní doba

  • Smlouva na rok, pak na dobu neurčitou

Benefity

  • Odměny ke mzdě

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lenka Hermannová
ID: 4571897  Datum zveřejnění: 4.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.