Operátor pro obrobnu

Plzeňský kraj

Popis pozice

Máš základní zkušenosti s obráběním? Dokážeš se orientovat a číst ve výkresové dokumentaci?

Pak jsi náš člověk a hledáme právě tebe!

  • ovládání CNC stroje

  • dokončování výrobních operací ručním nářadím

  • manipulace s materiálem

  • výroba dle technické dokumentace

  • kontrola kvality vyrobených dílů

  • práce s technickou dokumentací

Profil kandidáta

  • základní zkušenosti s obráběním

  • orientace ve výkresové dokumentaci

  • ochota pracovat ve 3 směnném provozu

Nabízíme

  • vánoční bonus

  • zvýšení platu po půl roce

  • stravenky v hodnotě 100Kč - možnost dovozu teplých jídel či stravování v nedaleké jídelně

  • penzijní připojištění

  • dotované stravování ve firemní kantýně (výběr ze dvou polévek a pěti hlavních jídel)

  • Flexi Pass kartu- příspěvek na volnočasové aktivity (kultura, cestování, relaxace, vzdělávání, zdraví i sport)

  • 25 dní dovolené

  • 3 sick days

  • velmi klidné, čisté a nehlučné pracovní prostředí

  • lidský přístup ze strany nadřízených a HR

  • stabilní prostředí

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

  • Cafeteria systém

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na životní pojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Markéta Šlechtová
ID: 4572971  Datum zveřejnění: 5.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.