Referent nákupu | Ostrava

Ostrava, Česko

Popis pozice

Máte zkušenost alespoň 1.rok na pozici referenta? Máme pro vás novou pracovní nabídku v Ostravě. :)

  • správa zákaznického portfolia

  • zpracování objednávek a dalších podkladů

  • komunikace s dodavateli

  • vedení agendy

Profil kandidáta

  • min. SŠ

  • znalost AJ

  • zkušenost na obdobné prac.pozici nákupu min. 1 rok

  • znalost technických výkresů

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené

  • 13.plat

  • flexibilní pracovní dobu

  • příspěvek na životní a penzijní připojištění

  • příspěvek na stravování

  • docházkový bonus

  • příplatky nad rámec zákoníku práce

  • každoroční navyšování platu a další zajímavé benefity...

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Nikola Šírová
ID: 4574420  Datum zveřejnění: 9.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.